«Жіночий ЦЕХ» у ЦВК

© Barbara Kruger 112Барбара Крюгер "Без назви", 1989 1-2 березня з 10:00 до 19:00 у приміщенні Центру візуальної культури триватиме «Жіночий ЦЕХ» – мистецький проект групи «Феміністична Офензива» з нагоди Міжнародного дня прав жінок. Він має на меті пластично та символічно перетворити простір ЦВК: повністю фемінізувати його та вибудувати новий простір жіночої солідарності.

Учасниці: художниця, фотографка Євгенія Бєлорусець (Україна); художниця Анна Звягінцева (Україна); художниця, перформерка Алевтіна Кахідзе  (Україна); художниця, дизайнерка Аліна Копиця (Україна); акціоністка, перформерка, учасниця групи «Головний Суддя» Олександра Кубяк (Польща); художниця Олеся Хоменко (Україна); художниця, каліграфка Оксана Брюховецька (Україна); перформерки «Tanzlaboratorium» Лариса Венедиктова, Ольга Комісар, (Україна); радикальна феміністка, кібер-художниця Умная Маша (Росія).

Художниці працюватимуть над перетворенням простору шляхом безпосередньої роботи в галереї, створенням мистецьких об’єктів, відео-інсталяцій, тілесних перформансів, фото-проектів, роботи з текстом, а також проведення відкритих майстерень для всіх охочих.

Майстерні відкриваються для співтворчості з глядач(к)ами та спілкування зі ЗМІ о 15:00. Детальна програма публічних майстерень, дискусій, кінопоказів на сайті «Феміністичної Офензиви» та фейсбук-сторінці.


За матеріалами Феміністичної Офензиви.