Електронний посібник від "Korydor"

Culture-3
Фундація Центр сучасного мистецтва та онлайн-журнал про сучасну культуру "Korydor" підготували збірку текстів "Культура 3.0". Це електронний посібник із теоретичними та практичними матеріалами, які можуть стати в нагоді журналістам, редакторам, критикам, які працюють з темами культури – пишуть про креативні індустрії, висвітлюють питання підприємництва в культурі, досліджують кіно, театр, музичну царину чи візуальне мистецтво.

Збірник став результатом спільної роботи лекторів та учасниць семінару культурної критики та репортажу "Культура 3.0", що тривав упродовж півроку. Відкриття семінару припало на початок революційних подій в Україні, а згодом кожна робоча зустріч опинялася під питанням: чи потрібно і як саме говорити про культуру в час, коли країна переживає революційні зміни й перебуває в стані війни?

Робоче гасло — "Думати-говорити-писати", яке ми сформулювали для проекту задовго до початку цих подій, сьогодні виявилося важливим як ніколи. Так само, як і програма семінару, вибудувана довкола осі нерозривного зв’язку культури з актуальною аджендою суспільства й структурована в чотири робочі модулі. Семінар включав такі теми: "Культура і політика: як культура може працювати для змін", "Креативна економіка: смак грошей", "Культурне виробництво: "Що, як і чому» створення культурного продукту", "Критика сучасної культури: про чи контра?".

Серед авторів підсумкової електронної публікації – Андрій Бондар, Лідія Варбанова, Наталя Ворожбит, Володимир Воробей, Ліз П'ю, Іван Козленко, Ірина Соловей, Юрій Рибачук, Михайло Крігель, Юрій Володарський, Оксана Форостина та ін.

Публікацію можна завантажити за лінком.