Конструкція кличе

cnstrctn 1 4-11 жовтня у Дніпропетровську відбудеться фестиваль аудіовізуального мистецтва та нових медіа в міському просторі “Конструкція”.

Фестиваль поєднує теми містобудови та соціокультурного розвитку, ставить на меті пожвавлення діалогу навколо творчих потреб людини, яка живе в умовах постіндустріального та пострадянського міста. Протягом фестивального тижня майданчиком для подій виступатимуть знакові місця та громадський простір Дніпропетровська. Таким чином організатори хочуть привернути увагу до визначних та забутих об’єктів міста, які формують його історичний та сучасний образ, відновити їхню роль у свідомості та по-новому поглянути на їх значення.

Несподівані локації обрано для посилення позиції експериментального, інтерактивного мистецтва та участі мешканців міста у творчому процесі. Нові медіа відіграватимуть роль видовищного інструменту, що відповідає динаміці часу. Фестиваль супроводжуватимуть дискусії, презентації та воркшопи з українськими та закордонними фахівцями у сфері медіа-арту, нових технологій в мистецтві та креативної урбаністики.

Учасники мистецької та освітньої програм: Алла Загайкевич, Evgeniy Vaschenko, Ujif_notfound, Андрій Кириченко, Nikolaenko, Stanislav Tolkachev, Антон Лапов, Tenpoint, ZSUF, Zavgosp, Вiдкрита група, Данііл Галкін, Микита Шалений, Сергій Петлюк, Sport and music, Олександр Никитюк, Zelenshum, Roman Slavka, Яніна Пруденко, Ольга Балашова, Маша Гончар, Thomas Dumke, Hainal Szolga.

Детальніше про локації фестивалю “Конструкція” та про заходи проекту – на сайті організаторів.

"Конструкція" - фестиваль нових медіа та аудіовізуального мистецтва в міському просторі. Проект звертається до фізичного та уявного образу міста Дніпропетровська, відкриває новий погляд на його особливості та підвищує ступінь уваги до спільного: простору, відповідальності, майбутнього. 

За матеріалами: Культура Медіальна