Liz Pugh: Scouting for opportunities
VIRA BALDYNIUK talked to producer and co-founder of Walk The Plank Liz Pugh about her point of vew on Ukrainian art sphere.
An upgrade of norms
SASHA KOLTSOVA: We invite others to consider their attitude to these disgraceful living and work conditions being passed off as “stability, prosperity and order”.
Daily acts of goodness
VIRA BALDYNIUK: Maidan has become a training center where you can learn different forms of cohabitation – it’s a unique Ukrainian form of team building.
"Робоча кімната" з Барборою Кляйнхампловою

- Категорія: Новини
- Віра
- 4 серпня 2014
- 1658
Барбора Кляйнхамплова приїхала до України з Чехії як учасниця міжнародної резиденційної програми "Розширена Iсторія Музичів", яку вже останні 7 років організовують Алевтина Кахідзе та Володимир Бабюк.
У свої роботах Барбора намагається поглянути на сучасну культуру й спосіб життя так, ніби вони є фрагментами давно минулої епохи. "Романтизоване минуле" – чарівливе на відстані, але воно більше не формує безпосередньо наш повсякденний досвід. Воно як ритуали, смисл яких ми вже не розуміємо.
Ключовою темою її робіт є парадоксальні відносини між взаємно суперечливою логікою мистецтва та економіки. Неначе дивлячись скоса на естетику корпоративного світу чи подаючи мистецькій аудиторії ключові теорії економіки, вона передає дещо викривлений, але, можливо, й більш правдоподібний образ обох сфер.
Серпень у Музичах художниця планує провести у комунікації з місцевими мешканцями, і, цілком імовірно, зробити разом із ними проект. Художниця вже встигла придивитися місцеві "цікавинки" та побутові особливості Музичів – на часі обговорити у "Робочій кімнаті" те, яким може стати її проект.
Зустріч відбуватиметься чеською мовою з перекладом українською. Будь ласка, для участі зареєструйтесь за мейлом Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або телефоном 044 501 94 61.
Резиденція Барбори Кляйнхамплової відбувається також за підтримки Чеського центру в Києві та Центру Сучасного Мистецтва FUTURA у Празі.
"Робоча кімната" – це розмова про мистецтво як про процес, у кімнаті, де не можна проводити виставки, в інституції, яка нічого не виставляє. Разом із художниками ми ставимо два питання: 1. Чому і над чим ти зараз думаєш/працюєш? 2. Чому нам зараз це цікаво? В "Робочій кімнаті" ми дивимось на мистецтво і говоримо про нього до того, як воно вже відбулось. Поки воно ще відбувається. Ми розбираємо метод художника, художник розбирає наші спостереження. Ми пробуємо працювати разом.