Ювілейна літшкола в Карпатах

10303951 865577443470955 3045273432563538151 n 11-16 серпня в Карпатах (с. Микуличин,  Івано-Франківська обл.) українські письменники та видавці поділяться секретами успіху в літературі з авторами-початківцями. “Центр літературної освіти” оголошує прийом анкет на ювілейну V Літню літературну школу. Реєстрація учасників триватиме до 25 липня включно.

Для молодих літераторів лекції читатимуть досвідчені та професійні письменники, директори видавництв, літературознавці та критики: Тарас Прохасько, Мар’яна Савка, Юрій Винничук, Маріанна Кіяновська, Олег Лишега, Ростислав Семків, Антон Санченко, Завен Баблоян та Ірина Вікирчак. Іноземний гість-лектор – Юстина Чеховська (Польща). 

На V Літній літературній школі вчитимуть та розповідатимуть, як писати якісні тексти, як відбувається творчий процес, як знайти своє місце в літературі, як знайти власний стиль, мову і тему, як створювати сюжет і героїв. Також лектори окреслять основні тенденції розвитку книжкового ринку і літературної сфери, правила ефективної співпраці з видавцями і мас-медіа, яких помилок уникати авторам-початківцям і т.д. 

Після Літшколи у видавництві "Електрокнига" окремою книгою видадуть кращі твори учасників проекту.

Щоб взяти участь у проекті, потрібно заповнити реєстраційну анкету http://goo.gl/l9NeJT  Кожен учасник сплачує організаційний внесок – 1500 грн (у вартість входить навчання, проживання у котеджі, 3-разове харчування, трансфер з Івано-Франківська і назад, роздаткові матеріали, екскурсії тощо). 

Контактна особа: Ольга Гончар (093-339-76-46, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)