Student Lab оголошують другий набір слухачів

StudentLab anons 2  PinchukArtCentre оголошує другий набір на участь у програмі стажування "StudentLab" для студентів 3-4 курсів, які цікавляться сучасним мистецтвом, але не вивчають його фахово. Програма створена з метою залучення молоді до міждисциплінарного діалогу на території сучасного мистецтва з використанням власного досвіду та знань профільних дисциплін.

Стажування триватиме з 10 листопада до 26 грудня 2014 року. Участь безкоштовна.

Учасники StudentLab досліджуватимуть матеріали виставки номінантів Премії Future Generation Art Prize 2014, історію, структуру та функції інституції, братимуть участь у зустрічах і дискусіях з командою PinchukArtCentre та запрошеними гостями. Практична складова стажування полягатиме у роботі з відвідувачами в експозиції, розробці та реалізації власних проектів, а також написанні есеїв наприкінці програми.

Учасники, які успішно завершать програму, отримають сертифікат PinchukArtCentre StudentLab, а також можливість опублікувати свої есеї в онлайн журналі KORYDOR.

Вимоги до кандидатів:
- навчання у ВНЗ України на 3-4 курсах за будь-якою спеціальністю, окрім культурології та мистецтвознавства;
- знання англійської мови (бажаний рівень – Upper-Intermediate та вище);
- можливість відвідувати всі заняття, зазначені в програмі.

Для подачі заявки на участь, заповніть, будь ласка, анкету на сайті арт-центру не пізніше 26 жовтня 2014 року. Апліканти, які найкращим чином відповідатимуть вимогам конкурсу, будуть запрошені на співбесіду у період з 3 по 7 листопада 2014 року, за результатами якої буде обрано шість учасників.

Для отримання додаткової інформації звертайтеся за телефоном +38 044 590-08-58 або e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Реалізацію програми "StudentLab" було розпочату влітку 2014 року в рамках виставки "Страх та надія". З близько 200 заявок, поданих на конкурс, було обрано 6 учасників, що навчаються в київських вишах на факультетах права, філології, кібернетики, журналістики та соціології.

Програма розроблена освітнім відділом PinchukArtCentre та підтримується онлайн журналом про сучасну культуру KORYDOR.

Джерело: PinchukArtCentre