ПОЖИВА ДЛЯ РОЗУМУ: Між формою та змістом

PinchukArtCentre та Фундація ЦСМ представляють другий круглий стіл
«Між формою та змістом» у рамках серії мистецьких заходів «Круглі столи PinchukArtCentre: Пожива для розуму». Зустріч відбулася 15 березня 2012 року.

Кожен художник вивчає проблему форми та змісту, яка має фундаментальне значення для творчості та часто стає основним принципом у дискурсі кураторів і критиків. Це питання і стало темою дискусії, у якій взяла участь директорка Фундації ЦСМ, головна редакторка онлайн журналу «КОРИДОР» Катерина Ботанова, художниця Алевтина Кахідзе, мистецтвознавиця, арт-критикиня і кураторка Катерина Стукалова, а також арт-менеджер PinchukArtCentre Бйорн Гельдхоф.

«Круглі столи PinchukArtCentre: Пожива для розуму» - це нова серія мистецьких заходів, організованих спільно з Фундацією ЦСМ у рамках освітньої платформи арт-центру. Круглі столи PinchukArtCentre - це регулярні групові дискусії за участю провідних українських та міжнародних фахівців з різних напрямків та галузей мистецтва. Цей форум покликаний давати поживу для роздумів, спонукати до обміну думками та ґрунтовно розглядати українське мистецтво в глобальному контексті. Темами дискусій стануть актуальні проблеми суспільства, віддзеркалені у виставкових проектах PinchukArtCentre.

Останні відео