"НА ПІДЛОЗІ" про жіноче мистецтво. Частина 1


13 березня о 19.00 у Фундації Центр Сучасного Мистецтва відбулась зустріч "Жіноче мистецтво, феміністичне мистецтвознавство" у рамках програми неформальних дискусій про актуальні події в українському сучасному мистецтві «НА ПІДЛОЗІ».

Модераторка дискусії: Тамара Злобіна, квір-соціалістка та феміністка, мистецтвознавиця, співредакторка журналу соціальної критики «Спільне». До розмови запрошені Наталія Чермалих («Жіночий Цех як простір соціальної утопії»), Ольга Балашова («Фемінізм в українському варіанті: шоу чи штучний анахронізм»), організаторки й учасниці проекту «Жіночий Цех», художни(ці)ки, куратор(к)и, критики(ні).

"НА ПІДЛОЗІ" – це платформа для дискусій про актуальні події та питання в українському сучасному мистецтві, яка надає можливість регулярно зустрічатись та обмінюватися думками та знанням.

Останні відео


Warning: session_write_close(): Failed to write session data (user). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp/sessions_php54) in /sata1/home/users/cca/www/old.korydor.in.ua/libraries/joomla/session/session.php on line 676