Лекція Надії Парфан "Де живуть найкрасивіші жінки?"

12 квітня у PinchukArtCentre відбулася лекція Надії Парфан "Де живуть найкрасивіші в світі жінки? Гендер, (пост)колоніалізм і глобалізація нерівності". Лекторка представляє карту світу, як її бачать західні чоловіки, а також розкриває такі питання як: жінки і міграція - хто прибирає на Wall Street?; жінка як трофей, ресурс і робоча сила; український вимір постколоніалізму: Babushka, FEMEN, Russian brides.

Надія Парфан - культурологиня, феміністка та активістка.

Подія відбулася в рамках курсу лекцій PinchukArtCentre "Постколоніальна теорія і деколоніальна практика", який триває в рамках першої у Східній Європі персональної виставки бельгійського художника Яна Фабра, присвяченій колоніальному минулому Бельгії. Програма лекцій, розроблена освітнім департаментом арт-центру спільно із запрошеними лекторами-експертами, знайомить із історичним і теоретичним контекстами зв'язків постколоніальної теорії та деколоніальної практики, а також демонструє, як колоніальна спадщина проявляється в культурі, літературі, історії, психоаналізі, фемінізмі, марксизмі та ін.

Останні відео


Warning: session_write_close(): Failed to write session data (user). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp/sessions_php54) in /sata1/home/users/cca/www/old.korydor.in.ua/libraries/joomla/session/session.php on line 676