ПОЖИВА ДЛЯ РОЗУМУ: Нова перформативність

PinchukArtCentre та CSM представляють круглий стіл "Нова перформативність" у рамках серії мистецьких заходів "Круглі столи PinchukArtCentre: Пожива для розуму". Зустріч відбулася 15 листопада 2012 року.

Предметом обговорення став перформанс, який сьогодні з новою силою повертається в якості одного з провідних медіа для нового покоління молодих художників. Він не просто змінює часові/просторові стратегії художника, а й дає підґрунтя для появи різноманітних комбінацій стосунків і зв'язків між митцем і його витвором, між художником та глядачем, час від часу змінюючи саме поняття глядача. У зустрічі взяли участь директорка CSM, головна редакторка інтернет-журналу "КОРИДОР" Катерина Ботанова, художник і куратор Юрій Кручак, перформерка, театральна режисерка і кураторка Лариса Венедиктова, а також заступник арт-директора PinchukArtCentre Бйорн Гельдхоф.

"Круглі столи PinchukArtCentre: Пожива для розуму" - це серія мистецьких заходів, організованих спільно з CSM у рамках освітньої платформи арт-центру. Круглі столи PinchukArtCentre - це регулярні групові дискусії за участю провідних українських та міжнародних фахівців з різних напрямків та галузей мистецтва. Цей форум покликаний давати поживу для роздумів, спонукати до обміну думками та ґрунтовно розглядати українське мистецтво в глобальному контексті. Темами дискусій стануть актуальні проблеми суспільства, віддзеркалені у виставкових проектах PinchukArtCentre.

Останні відео