Василь Черепанин склав повноваження директора Центру візуальної культури

cherepanynВасиль Черепанин Василь Черепанин, викладач кафедри культурології НаУКМА, написав публічного листа  президенту Києво-Могилянської академії Сергію Квіту, в якому повідомив, що складає повноваження директора Центру візуального мистецтва НаУКМА.

Звертаючись у листі до Сергія Квіта, Василь Черепанин зазначає, що «…Вчена рада вирішила припинити діяльність Центру візуальної культури НаУКМА, хоча Ви відразу пропонували насамперед звільнити мене з посади керівника ЦВК. Згодом у своїх зверненнях до представників культурного поля Ви позначили свою позицію ще чіткіше, вже відверто персоналізуючи всю проблематику ситуації: ‘керівником ЦВК повинна просто стати інша людина’».

Своє рішення Василь Черепанин пояснив так: «…я керуюся насамперед інтересами колективу ЦВК та Академії, оскільки закриття такого дослідницького центру завдасть непоправної шкоди інтелектуальному та художньому життю не лише всередині університету, а й за його межами».

Новою директоркою Центру візуальної культури НаУКМА стане викладачка кафедри політології НаУКМА, дослідниця соціальних рухів Інна Совсун, яка працює в Центрі майже від початку його заснування.

У своєму листі Василь Черепанин висловлює сподівання, що цим рішенням вдасться «…відкрити цензуровану виставку «Українське тіло» та відновити роботу ЦВК для проведення подальших запланованих заходів».