OpenSpace.ru не закриють


Російський сайт OpenSpace знайшов нового інвестора. Ним став  бізнесмен Олександр Вінокуров, який разом зі своєю дружиною Наталією Сіндєєвою є акціонером ділового інтернет-порталу Slon.ru. Про це з посиланням на джерела в редакції сайту повідомляє Lenta.ru.
Як відомо, подальша доля сайту, що висвітлював тенденції культури, була під питанням. Попередній власник ресурсу, компанія «АртМедіаГруп», припинила свою роботу після того, як її засновник Валерій Носов  виявився фігурантом кримінальної справи щодо розкрадання 27 мільярдів рублів (понад шість мільярдів гривень) з бюджету Московської області.
 
В середу, 2 червня, на OpenSpace з'явилося повідомлення про те, що невдовзі сайт відновить роботу в колишньому обсязі. До цього представники редакції, зокрема  арт-критик Катерина Дьоготь, підтверджували, що переговори з можливими інвесторами тривають. З-поміж претендентів на OpenSpace  ЗМІ називали компанії Романа Абрамовича, Михайла Прохорова та «Національну медіагрупу». Пан Вінокуров серед можливих варіантів не згадувався.
 
За матеріалами Телекритики.


Warning: session_write_close(): Failed to write session data (user). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp/sessions_php54) in /sata1/home/users/cca/www/old.korydor.in.ua/libraries/joomla/session/session.php on line 676