ГОГОЛЬFEST написав листа Януковичу


У п’ятницю 28 травня новий директор «Мистецького Арсеналу» повідомила команді ГОГОЛЬFEST, що в «Мистецькому Арсеналі», де проходили всі попередні заходи фестивалю, відбуватимуться будівельні роботи. Тому проведення фестивалю в заплановані терміни неможливе. 
ГОГОЛЬFEST  наполягає на тому, що саме унікальний простір Мистецького Арсеналу визначив формат, масштаб та обличчя фестивалю.

«Наш фестиваль народився у стінах Мистецького Арсеналу, і, природно, ми запланували всю програму фестивалю під це приміщення. Це позиціонування виставки, це забезпечення технічних райдерів театрів і колективів, прив’язаність до певних майданчиків, переговори з підрядчиками і так далі. Як ви знаєте, нормальні команди планують свої виступи за рік-півтора, і ми вже зараз починаємо замовляти виступи театрів і музичних колективів на 2011 рік», - сказав на прес-конференції 1 червня директор фестивалю Влад Троїцький.

ГОГОЛЬFEST написав відкритого листа Президенту України Віктору Януковичу. Директор фестивалю Влад Троїцький, голова Опікунської ради та співзасновник фестивалю Євген Уткін, а також учасники і творці фестивалю  звернулись до нього із проханням надати доручення відтермінувати проведення будівельних робіт і надати приміщення Мистецького Арсеналу для підготовки та проведення фестивалю в період з 1 серпня по 25 вересня.
 
«Зрив міжнародного фестивалю такого рівня та скасування наших домовленостей із майже 1000 міжнародних учасників не лише підриває міжнародний імідж України, але і знищує результати тривалої праці по створенню в  Україні реального простору міжкультурного діалогу, процесів оновлення сучасної української культури та її інтеграції у світовий контекст», - йдеться в листі.

Цього року ГОГОЛЬFEST відбудеться 3-19 вересня. Серед хедлайнерів фестивалю – іспанський театр La Fura dels Baus (який спільно з театром «Дах» відкриє фестиваль на Майдані Незалежності грандіозним шоу-перформансом), група знаменитого британського композитора Michael Nyman Band, італійський театр атлетичного танцю KATAKLO’ – усі вони вперше побувають в Україні. Родзинкою цьогорічного фестивалю буде принципово новий формат візуальної програми VAP.Warning: session_write_close(): Failed to write session data (user). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp/sessions_php54) in /sata1/home/users/cca/www/old.korydor.in.ua/libraries/joomla/session/session.php on line 676