Завершився 700-годинний перформанс Марини Абрамовіч

© Joshua Bright for The New York Times

Один з найдовших перформансів у історії мистецтва завершився вчора, 31 травня, о 17:00 у МоМА, Нью-Йорк. З моменту відкриття ретроспективи своїх проектів 14 березня 2010 року Марина Абрамовіч просиділа на стільці в атріумі музею по 7 годин 6 днів на тиждень. По завершенні перформансу 31 травня його тривалість склала 700 годин.
Відвідувачів музею запрошували, в порядку живої черги, посидіти на стільці навпроти Марини Абрамовіч, мовчки. За час перформансу в ньому взяли участь близько 1400 осіб, деякі провели на стільки всього кілька хвилин, а кільки осіб – цілий день. У стільці навпроти Марини Абрамовіч посиділи Бйорк, Маріса Томелі, Ізабелла Росселліні, Лу Рід, Руфус Вайнрайнт.

Під час перформансу щоденний лайф-фід на сайті МоМА мав до 800 тис хітів.

За матеріалами New York Times.

Матеріал Лариси Бабій про перформанс Марини Абрамовіч читайте на KORYDOR цього тижня.Warning: session_write_close(): Failed to write session data (user). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp/sessions_php54) in /sata1/home/users/cca/www/old.korydor.in.ua/libraries/joomla/session/session.php on line 676