Відкритий простір OpenSpace.ru може закритись


Найбільша російська компанія в царині культурних ЗМІ – «АртМедіаГруп» - припинила свою діяльність в травні цього року, повідомляє The Art Newspaper. Під загрозою закриття опинились існування видань компанії: російської версії американського журналу Art+Auction, журналу про стиль і мистецтво Black Square та популярного інтернет-видання OpenSpace.ru.


Причиною став арешт власника «АртМедіаГруп» Валерія Носова, бізнесмена та колишнього заступника міністра фінансів Московської області. Він є фігурантом справи про розкрадання 27 млрд рублів із регіонального бюджету. Носов свою провину не визнає.

Російське інтернет-видання Lenta.ru пов’язує арешт Носова і вихід його дружини, Жанни Буллок, із Правління Фонду Соломона Гуггенгайма, який наглядає за діяльністю всіх музеї Гуггенгайма в світі (про що писала New York Times). Оскільки за версією звинувачення компаніям пані Буллок видавались сумнівні кредити з бюджету.

Російське видання «Частный корреспондент» написало, що в купівлі OpenSpace зацікавлені закордонні акціонери (зокрема, медіагрупа «Живи!», яка володіє журналом і сайтом «Сноб»). Infox написав, що порталом зацікавився Роман Абрамович в контексті центру «Гараж» Дар’ї Жукової.

Тим часом редакція OpenSpace.ru ніяк не коментує інформацію. Сайт дуже повільно, але продовжує наповнюватись.

За матеріалами Lenta.ru.


Warning: session_write_close(): Failed to write session data (user). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp/sessions_php54) in /sata1/home/users/cca/www/old.korydor.in.ua/libraries/joomla/session/session.php on line 676