Ніч в музеї - Contemporary Kiev


У п’ятницю, 28 травня 2010 року, з 21:00 до 04:00 PinchukArtCentre проводить у Києві акцію «Ніч в музеї - Contemporary Kiev», приурочену до Дня міста. В рамках акції в ніч з п’ятниці на суботу, об’єднані загальною програмою, PinchukArtCentre та галереї Карась, Колекція, Ludmila Bereznitska & Partner Gallery, Я Галерея будуть відкриті для всіх шанувальників сучасного мистецтва.
Під час акції «Ніч в музеї - Contemporary Kiev»  відбуватимуться нічні екскурсії виставками, вікторини, зустрічі з художниками та кураторами, тематичні арт-квести (включно з автоквестом), літературні читання, покази фільмів та інше. Переможці конкурсів отримають призи.

За підтримки мера Києва та КМДА, нічним маршрутом, який охоплює усі арт-інституції, що беруть участь у проекті, курсуватимуть безкоштовні автобуси. Починаючи з 21:00, автобуси будуть регулярно відправлятися від PinchukArtCentre.

На другому поверсі PinchukArtCentre демонструватиметься фільм про виставку «Сексуальність і Трансцендентність», а також відео-лекція московської групи «АЄС+Ф», яку художники прочитали на території Бессарабського ринку (де зараз представлена їх робота «Свято Трималькіо»).

Також у партнерстві з журналом «ELLE Україна» на 6-му поверсі в залі video-lounge PinchukArtCentre буде демонструвати серію обраних 20 короткометражних фільмів про моду, стиль та красу з проекту Діани Перне (Diane Pernet) «A Shaded View On Fashion Films» (ASVOFF). З моменту прем’єри в вересні 2008 року повна програма короткометражних фільмів транслювалась в таких місцях, як музей в Більбао, Cinema Rise X в Токіо, Chelsea Arts Club в Лондоні, Arnhem Biennale та ін.

Виставки, які проводяться під час акції «Ніч в музеї»:

«Сексуальність та Трансцендентність» - міжнародна групова виставка, яка представляє роботи 19 провідних художників нашого часу та фокусується на Сексуальності та Трансцендентності як центральних темах сучасного мистецтва.

Бессарабський квартал
вул. Червоноармійська/Басейна 1/3-2, Блок «А»
(44) 590-08-58
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

«Бригада» - персональна виставка Юрія Покиданця (живопис).

Андріївський узвіз  22-а
(44) 238-65-31

«15 хвилин слави» - персональнй проект Андрія Галашина, номінанта на Премію PinchukArtCentre у 2009 році (живопис).

вул. Паньківска 8
(44) 287-3766, 287-3762

«Поверхнева реальність» - персональна виставка Маши Шубиної, лауреата Премії PinchukArtCentre у 2009 році та володарки Призу Міжнародного конкурсу візуальних мистецтв «Эйдос» 2007 (живопис).

Андріївський узвіз  2Б
(44) 425-03-20

«Гучномовець» - персональна виставка Олександра Кадникова за участі Павла Макова та Ніни Мурашкіної) (фотографія).

вул. Хорива 49Б
(44) 492-92-03

«Дещо about dance» - персональна виставка Ірини Каленік (живопис, відео).

вул. Волошська 55/57
(44) 537-33-51

За матеріалами PinchukArtCentre.


Warning: session_write_close(): Failed to write session data (user). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp/sessions_php54) in /sata1/home/users/cca/www/old.korydor.in.ua/libraries/joomla/session/session.php on line 676