Фундація ЦСМ запустила онлайн журнал KORYDOR


Від сьогодні, 26 травня 2010 року, Фундація Центр Сучасного Мистецтва запрошує читачів і авторів на KORYDOR – онлайн журнал, присвячений сучасному мистецтву і сучасній культурі.
KORYDOR прагне створити критичний архів явищ і подій сучасної культури, осмислених, описаних і продискутованих. Це відкрита платформа для дискусій про сучасну культуру, а також для розвитку фахової та відповідальної критики.

KORYDOR працює над витворенням спільного дискусійного простору європейської культури, за допомогою міжнародних дискусій, оглядів, перекладів важливих критичних текстів, а також запуску англомовної версії журналу восени 2010 року.

KORYDOR публікує 2-3 матеріали щотижня і підтримує новинну стрічку. Рубрика ОГЛЯДИ містить огляди подій і проектів у культурному просторі України та Європи, ТЕКСТИ складаються з аналітичних матеріалів і ключових критичних текстів у контексті сучасної культури. ІНТЕРВ’Юмістять інтерв’ю з митцями, кураторами та іншими культурними операторами, чий вплив на сучасну культуру не можна не відчувати.

Також KORYDOR бачить себе як освітній ресурс: ЛЕКЦІЇ містять добірку лекцій про сучасну культуру, які проводять ФЦСМ та інституції-партнери.

Сьогодні на KORYDORі 
Катерина Ботанова мріє про KORYDOR,
Юрій Рибачук аналізує культурну політику нової влади, 
Олеся Островська-Люта підсумовує дискусію «Музей як соціальний центр», 
Тетяна Філевська розмовляє з кураторкою Єкатериною Дьоготь про найбільшу виставку українського мистецтва в Росії, 
Тамара Злобіна прагне розрізнити актуальне мистецтво і контемпорарі-арт, 
а редактори американського онлайн журналу e-flux розмірковують про сучасне мистецтво як таке.

Завтра на KORYDORі – Борис Гройс про естетичну відповідальність, Софія Блющ про 4те Бухарестське Бієнале, Яніна Пруденко про початки українського відео-арту, Роман Петрунякпро культурні інституції на Балканах, Олексій Радинський про пострадянське мистецтво,Каролін Крістоф-Бакарджиєв про Документу 13.

Коридор – це шлях, це дорога, але дорога не нескінченна, а обмежена і визначена стінами нашого сприйняття, знання і розуміння. 
По Коридору не можна піти куди завгодно, і це можна сприймати як несвободу. 
Однак лишень обмеження усвідомлено і стіни свого знання взято до уваги – Коридор відкриває незліченну кількість можливостей: вибору і виходу в нові й нові двері, відкриттю таємниць, переходу між станами, позиціями сприйняття і почування, виходу за рамки стереотипів, норм і звичних уявлень.
Сучасне мистецтво – це KORYDOR.

Спів-редактори журналу KORYDOR - Катерина Ботанова і Тетяна Філевська.

KORYDOR запрошує до співпраці критиків і журналістів, які прагнуть писати про сучасну культуру.

Більше про KORYDOR - тут.
Наші контакти - тут.


Warning: session_write_close(): Failed to write session data (user). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp/sessions_php54) in /sata1/home/users/cca/www/old.korydor.in.ua/libraries/joomla/session/session.php on line 676