Як перетворити рукопис на книгу?

10392588 401821996626601 8983978953679478764 n 12-13 липня в Києві відбудеться курс лекцій та практичних занять “Як видати книгу?” Відомі українські письменники та видавці поділяться секретами ефективної співпраці молодих авторів з видавництвами. Реєстрація учасників триватиме до 8 липня включно.

Спікерами курсу стануть досвідчені та професійні видавці, власники та директори видавництв, літературознавці: брати Капранови, Ростислав Семків, Завен Баблоян і Світлана Скляр, а також літературний агент Юка Гаврилова. 

На курсі “Як видати книгу” розповідатимуть про ефективні шляхи для видання власної книги; як правильно та раціонально презентувати рукопис видавцям; як розуміти видавничі потреби; які є дієві інструменти книжкового PR і просування автора-дебютанта; як видавництво бачить молодого автора; як знайти своє місце в літературі.

Також спікери розкажуть про “внутрішню кухню” книжкового ринку, особливості правової сторони співпраці з видавництвами, на що звертати увагу в авторських договорах та яких помилок уникати, окреслять основні тенденції розвитку видавничої справи і літературної сфери загалом. 

Програма курсу складається з 16 годин лекційних та практичних занять. В рамках курсу відбудеться круглий стіл “Які рукописи обирають видавці?”, участь в якому візьмуть директори найбільших українських видавництв. Вони поділяться критеріями і вимогами до текстів кожного видавництва, які жанри, стилі і теми сьогодні цікавлять видавців. 

Щоб взяти участь у проекті, потрібно заповнити реєстраційну анкету http://goo.gl/ueAkRO  Кожен учасник сплачує організаційний внесок у розмірі 300 грн (у вартість входить навчання, кава-брейки, обіди, роздаткові матеріали тощо). 

Події відбуватимуться в Музеї книги і друкарства України (Київ, вул. Лаврська, 9, корп. 9)

Контактна особа: Ольга Гончар (093-339-76-46, litosvita.org @ gmail.com)

Warning: session_write_close(): Failed to write session data (user). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp/sessions_php54) in /sata1/home/users/cca/www/old.korydor.in.ua/libraries/joomla/session/session.php on line 676