"Літня школа" від Культурного Проекту

CP flyer A6-01 3 1 Культурний Проект започатковує "Літню школу" – інтенсивну освітню програму, яка поєднує теоретичні знання з історії мистецтва, практичні навички та вміння сприймати мистецтво.  
 
Літня школа – це унікальна можливість долучитися до мистецького середовища, здобути новий досвід та знання, зануритися в атмосферу провідних музеїв світу, аби відчути інший смак спілкування з мистецтвом.   
 
Навчання відбуватиметься у форматі тижневих програм: протягом кожного з шести тижнів студенти "Літньої школи" вивчатимуть основи історії та теорії світового класичного мистецтва, вчитимуться по-справжньому бачити і розуміти художні твори, розрізняти види мистецьких медіа, познайомляться з різними художніми техніками та спробують їх на практиці.
 
"Літня школа" – це унікальна можливість отримати інтегровані знання про культуру від найкращих теоретиків та практиків. Серед лекторів проекту – провідні українські мистецтвознавці, викладачі, експерти, художники та скульптори.  
 
Протягом навчання студенти "Літньої школи" працюватимуть у виставкових та музейних просторах, відвідають низку арт-центрів, художніх майстерень, матимуть нагоду побачити провідних сучасних українських художників за роботою.
 
 
Програма "Літньої школи":

1. Внутрішній пейзаж
Дати проведення: 23-27 червня
Викладач: Тетяна Горюшина
Якщо ви новачок або у вас вже є деякий досвід у живописі, цей інтенсивний курс допоможе Вам розкрити багато корисних навичок та завдяки акценту на практичних завданнях, розвиваючих спостережливість, знайти Ваш особистий напрямок у акварельному живописі. Протягом тижневої програми ви також навчитеся теорії та відчуттю кольору, дізнаєтесь про різноманітні акварельні техніки та спробуєте їх на практиці. Курс також передбачає групові дослідження, індивідуальні консультації та багато-багато практики. Воркшоп передбачає нестандартну й насичену програму.
 
2. Медіа-Арт, cучасна cкульптура та інсталяція
Дати проведення: 23-27 червня
Викладач: Марія Куликівська
Курс поєднує теоретичну частину та створення власних художніх творів – скульптур та інсталяцій. Під час навчання студенти дізнаються про різноманітні медіа, форми та матеріали, які використовує сучасне мистецтво, про роботу з простором та матеріалом на прикладі скульптури та інсталяції, познайомляться з найвідомішими проектами та художниками, що працюють у цих медіа, а також осягнуть таємниці технік створення сучасної скульптури, інсталяції та відеоарту на практиці.
 
3. Мандрівка музеями світу
Дати проведення: 30 червня - 4 липня
Викладачі: Наталія Романова, Олена Боримська
Теоретичний курс включає лекції про найвідоміші музеї світу, а також екскурсії в музей Російського мистецтва, огляди музейних колекцій та бесіди про мистецтво.
"Мандрівка музеями світу" – це занурення у історію творення і розвитку музейного системи на прикладі найвідоміших музеїв світу. Герої цього дивовижного світу – не лише художники, а й політики, колекціонери, торговці творами мистецтва та викрадачі. Як влучно говорив письменник Андре Мальро: "Музей нині не лише демонструє шедеври – він їх творить".
 
4. Історія моди ХХ століття крізь призму авангарду: від футуризму до постмодернізму
Дати проведення: 7-11 липня
Викладач: Зоя Звиняцківська
Унікальний авторський курс історика моди та культуролога Зої Звиняцківської окреслює історію ХХ століття на прикладі розвитку історії моди у цей карколомний час.  Заняття курсу поєднують теоретичну частину, в рамках якої студенти дізнаються про ключові етапи розвитку історії моди ХХ століття, та практичну – з відвідуванням музею історії моди, музею театрального та кіномистецтва, ательє фешн-дизайнерів, кінопоказами та воркшопами. 
 
5. Літня мистецька студія
Дати проведення: 14-18 липня
Викладач: Ольга Собкович
Літня мистецька студія – це тижнева програма практичних занять, в рамках якої студенти матимуть можливість розкрити свій творчий потенціал та попрактикуватись у створенні різноманітних художніх "ефектів, фактур та композицій" за допомогою безлічі матеріалів та технік.
 
6. Історія класичного мистецтва 
Дати проведення: 21-25 липня
Викладач: Наталія Романова, Олена Боримська
Інтенсивний лекційний курс, присвячений історії мистецтва, докладно познайомить студентів з основними видами та жанрами мистецтва. Слухачі курсу дізнаються про особливості художньої мови та засоби художньої виразності, техніки та матеріали, що їх застосовують живописці, графіки та скульптори. Окремий акцент буде зроблено на теорії мистецтва, що підкріплюється екскурсом в історію світового класичного мистецтва.
Курс не лише говорить про теорію та практику образотворчого мистецтва, а й розширює можливості естетичного сприйняття різних за формою і засобами творів мистецтва. 

Більше інформації - на сторінці проекту.
Джерело: Культурний Проект

Warning: session_write_close(): Failed to write session data (user). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp/sessions_php54) in /sata1/home/users/cca/www/old.korydor.in.ua/libraries/joomla/session/session.php on line 676