Фестиваль ленд-арту шукає проекти

viter Ленд-арт фестиваль "Весняний Вітер. Нова земля" оголошує про початок прийому заявок для участі у конкурсному відборі проектів. Категорії: ленд -арт об'єкти, інсталяції в ландшафті, перформанс. Цього року буде можливість підключення деяких об'єктів до електроживлення, а також транспортування на місце. Місце проведення фестивалю - житловий масив Позняки у Києві, а саме - півострів біля вулиці Колекторської.

Заявки приймаються до 30 травня. Фестиваль відбудеться 31 травня - 1 червня. Організатори не обмежують учасників темою, оскільки вважають, що саме місце проведення - піщані дюни, болота, озеро з деревами та кущами, обрамлені висотними новобудовами, що видніються вдалині, і є темою. Все, що вимагається від автора чи авторки - ретельно продумати, чи впишеться його проект у ландшафт, або ж знайти інші шляхи для взаємодії з ним. Основні критерії відбору робіт - ідея, втілення і доречність.

Заявки надсилайте за адресою ks.malykh [@] gmail.com. У заявці коротко опишіть ідею, матеріали та прикріпіть ескіз (опціонально).

Джерело: ОК Projects

Warning: session_write_close(): Failed to write session data (user). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp/sessions_php54) in /sata1/home/users/cca/www/old.korydor.in.ua/libraries/joomla/session/session.php on line 676