Основи відібрали роботи фотографів для книги

© Олександр Стрижельчикsobor Автори видавничого проекту #EUROMAIDAN – History In The Making відібрали роботи фотографів, які увійдуть до майбутньої книги. Під час підготовки фотографічної частини видання авторський колектив ретельно вивчив архіви понад 600 фотографів – професіоналів та аматорів, які проводили зйомки в епіцентрі революційних подій. Серед них такі відомі українські фотографи, як Олександр Бурлака, Роман Пашковський, Cергій Моргунов, Андрій Горб, Олександр Пілюгін, Олександр Стрижельчик, Олександр Кузьмін, Дмитро Ларін, Олександр Курмаз, Роман Піліпей, Олександр Чекменєв, Олексій Фурман, Іван Богдан, Анатолій Бойко, Костянтин Чернічкін, Ганна Грабарська, Іраклій Дзнеладзе, Сергій Харченко, Владислав Мусієнко, Євген Малолєтка, Максим Левін.

За задумом організаторів проекту видавництва "Основи" агентства Art Menegment, задача книги полягає в документації та осмисленні Майдану як значущого явища в новітній історії Європи. "Наша основна задача – неупереджено показати й описати, що й як відбувалося на Майдані тим, хто на ньому не був", – пояснює головний редактор книги Костянтин Донін. – Спеціально для проекту Олег Покальчук аналізує Майдан як соціально-психологічний феномен новітньої історії, а Тарас Лютий досліджує його як міф. Точніше – як їхню сукупність".

Вихід книги, робота над якою у видавництві "Основи" почалась у грудні 2013-го, запланований на липень 2014 року. А у вересні в Києві відбудеться виставка фотографій, що увійшли до книги. Цей виставковий проект разом із книгою наступного року також буде презентований у Берліні, Відні та Лондоні.

Джерело: ОсновиART Management

Warning: session_write_close(): Failed to write session data (user). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp/sessions_php54) in /sata1/home/users/cca/www/old.korydor.in.ua/libraries/joomla/session/session.php on line 676