Конгрес діячів культури запрошує до участі

10277156 10202665546334831 2380024520232813596 n 1 17-18 травня 2014 року в Києві відбудеться міжнародний Конгрес активістів культури. Його мета - стимулювання ефективної практичної діяльності громадян у сфері культури та формування простору співпраці культурих активістів. Програма спрямована на визначення найважливіших питань, які виникають під час реалізації міждисциплінарних проектів у сфері культури та узгодження пріорітетів роботи між активістами культури на локальному та міжнародному рівні.

Конгрес дасть змогу активістам познайомитись між собою для подальшої співпраці та обміну досвідом. Учасники з України та інших країн представлять актуальні та ефективні програми і проекти, що вже успішно працюють. Формат Конгресу включатиме також визначення найбільш важливих та гострих питань, які сьогодні часто виникають в процесі практичної реалізації проектів у сфері культури для колективного їх вирішення. Робота відбуватиметься у форматах лекцій, панельних дискусій, тренінгів та воркшопів.

Завдання, що ставить конгрес активістів культури:
- створити простір для вільного обміну ідеями та досвідом між діячами та активістами культури;
- визначити актуальний стан культури країни та актуалізувати необхідність реформ і позитивних перетворень в культурі України;
- визначити способи формування культурного середовища;
- ініціювати створення універсальної «ресурсної бази» та обміну актуальними методами реалізації культурних проектів; 
- ініціювати створення недержавної системи координації активістів у сфері культури; 
- визначити і домовитись про створення механізму експертної підтримки різних культурних проектів; 
- посприяти налагодженню відкритого діалогу між активістами культури та громадськістю.

Передбачається робота таких тематичних потоків: урбаністика та публічний простір (Ігор Тищенко), самоорганізація та художня інтервенція (Ксенія Малих), медіакультура (Андрій Куликов, Ольга Папаш, Лора Артюгіна, Дмитро Тимченко).

Для участі в конгресі можна зареєструватися за лінком та долучитися до організації конгресу в різних містах України.

Події Конгресу відбуватимуться на території творчого простору G13.

Джерело: Асамблея діячів культури

Warning: session_write_close(): Failed to write session data (user). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp/sessions_php54) in /sata1/home/users/cca/www/old.korydor.in.ua/libraries/joomla/session/session.php on line 676