Нові виставки в PinchukArtCentre

fear and hope 16 травня у PinchukArtCentre о 18.00 відкриється кілька паралельних виставок. “Страх та надія» - групова виставка переможців премії PinchukArtCentre, Артема Волокитіна, Микити Кадана та Жанни Кадирової. Всі три художника створили для виставки нові роботи, аби висловити почуття, що виникли внаслідок глибокого шоку і драматичних змін, які відбулися в житті України. Їхні твори висвітлюють теми конфлікту, пам'яті та особистої втрати, утримуючись при цьому від прямого політичного дискурсу.

Одночасно в залах арт-центру проходитиме персональна виставка Алевтини Кахідзе «TV Studios / Кімнати без дверей» в рамках проекту «PAC-UA Переосмислення».

Також продовжують свою роботу персональна виставка бельгійського художника Яна Фабра, що складається з двох частин,  «Данина Ієронімусу Босху в Конго» і «Данина Бельгійському Конго», та  «Колекційна платформа 4: Емоції та технології», експозиція обраних робіт провідних міжнародних та українських митців з колекції арт-центру.

Джерело: ПАЦ

Warning: session_write_close(): Failed to write session data (user). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp/sessions_php54) in /sata1/home/users/cca/www/old.korydor.in.ua/libraries/joomla/session/session.php on line 676