Почався художній конкурс UART-2014

© Микола Толмачов9486b2bde66c633b9e1abcef07d2a189 Фонд культурної дипломатії UART оголосив про початок Другого Всеукраїнського конкурсу для молодих художників GRANT UART 2014, в якому авторитетне міжнародне журі обере найталановитіших молодих митців України.

Цього року до участі у конкурсі запрошуються автори (живопис, графіка, скульптура, фотографія, інсталяція) віком від 20 до 35 років, які є громадянами України. Прийом заявок на участь в конкурсі триватиме до 23 червня 2014 року.

У 2013 році з 512 учасників конкурсу члени журі обрали 5 фіналістів. Переможцем став 19-річний Микола Толмачов, який отримав освітній грант у 20 000 євро та можливість для навчання у Франції.

На першому етапі фіналістів обиратиме Рада українських експертів (куратори, арт-критики, галеристи та журналісти). Членами Ради є: Ольга Балашова, Оксана Баршинова, Вікторія Бурлака, Ліза Герман, Наталія Іванова, Євген Карась, Влодко Кауфман, Марія Ланько, Яніна Пруденко, Михайло Рашковецький, Олександр Соловйов, Катерина Стукалова, Тетяна Тумасян, Олена Червоник, Богдан Шумилович, Марина Щербенко.

На другому етапі, наприкінці серпня, міжнародне журі обере 5 переможців конкурсу. До міжнародного журі увійшли Патриція Сандретто, Даян Біл та Крістіна Штенбрехер.

У 2014 році столицею, що прийме фінал конкурсу, стане Відень. Тому на переможців чекає поїздка на Віденський арт-ярмарок VIENNAFAIR у жовтні 2014 року. Роботи молодих авторів експонуватимуться в українському павільйоні цього мистецького заходу. Також до кінця року буде видано каталог робіт переможців і проведено виставку їхніх творів у Києві.

За матеріалами: Фонд культурної дипломатії UART

Warning: session_write_close(): Failed to write session data (user). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp/sessions_php54) in /sata1/home/users/cca/www/old.korydor.in.ua/libraries/joomla/session/session.php on line 676