Згадати все: (R)Evolution у Національному музеї

© Eric BouvetBouvet З 7-го травня по 8 червня 2014 року у Національному художньому музеї України (НХМУ) вперше в Україні відбудеться фотовиставка відомого французького фоторепортера Еріка Буве, який зробив серію знімків про українські революційні події. Зокрема, він є автором відомої світлини медсестри Марії Матвіїв, яка облетіла весь світ.

Виставка (R)Evolution представить цикли “Київська втома” та “Герої Майдану”, а також колажі з робіт фотомайстра. Експозиція розгорнеться всередині та ззовні музею, що символічно поєднає ці майданчики в єдиний простір. 

В рамках проекту також заплановані майстер-клас для українських фотографів 8 травня о 14:00 в галереї "Камера" та творча зустріч з публікою – 9 травня о 14:00 в УНХМ.

Проект (R)Evolution став можливим завдяки спільному переконанню Фонду культурної дипломатії UART та НХМУ в тому, що мистецтво здатне долати кордони та зближувати людей. Останні події в Україні показали, що у багатьох випадках саме культурні акції та художні жести допомогли привернути увагу до боротьби українців за права і гідність.

Перший приїзд французького фотокора Еріка Буве до Києва відбувся на початку лютого з його власної ініціативи, другу поїздку 18–20 лютого підтримав журнал Paris Match.

У списку “гарячих” точок Еріка Буве (Eric Bouvet) – Афганістан, Ірак, Чечня, Судан, Сомалі, Югославія, Ізраїль, Лівія.

Він був свідком падіння Берлінської стіни, Оксамитової революції в Празі, звільнення Нельсона Мандели та інших визначних подій. Його фоторепортажі друкувалися у Time, Life, Newsweek, Paris Match, Sunday Times Magazine, Stern, New York Times, Der Spiegel, Figaro Magazine. Роботи Еріка Буве відзначені п’ятьма нагородами конкурсу World Press Photo, двома Visa d’Or, премією журналу Paris Match, публічною премією Bayeux-Calvados для воєнних кореспондентів.

Джерело: УНХМ

Warning: session_write_close(): Failed to write session data (user). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp/sessions_php54) in /sata1/home/users/cca/www/old.korydor.in.ua/libraries/joomla/session/session.php on line 676