ЦВК запрошує в "Укриття"

© Микола Рідний1911660 10200812142505389 1204666171 n З 25 квітня по 14 травня відбудеться виставка Миколи Рідного “Укриття”. Виставка проходить в рамках проекту Центру візуальної культури Unrendered Spaces – серії експозицій, присвячених стратегіям сприйняття міського та позаміського середовища, можливостям його дослідження засобами мистецтва.

Проект "Укриття" Миколи Рідного торкається актуальної теми, яка виникла після початку військової агресії проти України. На дошках оголошень в державних установах почали з’являтися плани розташування бомбосховищ і забутий пласт міської архітектури набув нової актуальності.

“Бажання сховатися, захистити своє майбутнє від навислої загрози було сублімовано у відповідних артефактах − саморобних сховищах. Підвали під будинками, на дачних ділянках, у лісах є масовим явищем, що поєднує суспільний страх та приватний побут. Укриття має подвійний сенс: місця, де ховаються, але в той же час планують напад. В результаті постійного обміну цих змінних величин виникає відчуття розгубленості, невизначеності та непередбачуваності майбутнього”, - говорить Микола Рідний.

Через урбаністичний феномен укриття - від бомбосховищ та бункерів періоду Холодної війни до саморобних імпровізованих сховків, породжених страхом економічних та політичних катаклізмів, Микола Рідний звертається до проблеми місця та долі індивіда на перехресті глобальних процесів.

Проект відбувається за підтримки ERSTE Foundation.
Адреса виставки - м. Київ, вул. Петрівська, 34.

Джерело: ЦВК

Warning: session_write_close(): Failed to write session data (user). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp/sessions_php54) in /sata1/home/users/cca/www/old.korydor.in.ua/libraries/joomla/session/session.php on line 676