Відкритий архів у Львові

archive 17 квітня о 18.30 в конференц-залі Центру міської історії Центрально-Східної Європи (Львів) відбудеться презентація "Відкритого архіву".

“Відкритий архів” – інструмент довготривалого дослідження художніх практик, ініційований кураторами Лізаветою Герман та Марією Ланько спільно з художниками “Відкритої групи”. Розроблена під час цього дослідження онлайн-платформа оприявнює метод кураторської роботи авторів проекту й водночас представляє її проміжний результат – профайли художників із біографією, вибраними творами, текстами та іншою інформацією.

Гості події запрошуються до дискусії навколо ідеї “Відкритого архіву”. Також автори проекту пропонують окремо зупинитися на загальній проблематиці такого явища як мистецький архів та поговорити про його можливі форми й стратегії. Як сьогодні конструюються критичні дискурси навколо культурної ідентичності окремих регіональних спільнот? Чому історія українського сучасного мистецтва досі перебуває на периферії наукових інтересів та лишається надбанням усної народної творчості? Яка мистецька архівна база/бази потрібна сьогодні, аби створити цілісний децентралізований наратив?

Під час презентації куратори платформи у діалозі з “Відкритою групою” розповідатимуть про початкову ідею проекту та перебіг дослідження, перші студійні подорожі до Ужгорода й Львова та несподівані висновки, до яких спонукало ближче знайомство із західноукраїнською мистецькою сценою.


Warning: session_write_close(): Failed to write session data (user). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp/sessions_php54) in /sata1/home/users/cca/www/old.korydor.in.ua/libraries/joomla/session/session.php on line 676