Ліхтарі на Андріївському Узвозі

© lanternparade.com2010LanternParade 021-gallery228 May2204021 12 квітня (субота) на Андріївському узвозі відбудеться процесія з саморобними ліхтарями на честь 80-річчя діяльності Британської Ради. Цей мистецький проект реалізовує Ліз П’ю – менеджерка культурних проектів, засновниця мистецької компанії Walk the Plank (Манчестер). Їй допомагатимуть британські колеги (Хелен Девіс), викладачі англійської з Британської Ради, батьки разом з дітьми, які впродовж тижня працювали над створенням ліхтарів на воркшопах з художниками.

"Я відчувають що в Україні зараз є нагальна потреба нагадувати людям про потенціал спільної роботи, і ми пропонуємо приклад позитивних дій для молодих людей. Британська Рада може показати на практиці, як молоді люди і дорослі можуть зіграти свою роль як активні громадяни, і через це просте святкування пропонують сильний образ того, як люди можуть зібратися разом у важкі часи, щоб запалити світло у темних місцях", - каже Ліз П’ю.

Ліз П’ю впродовж півроку працювала в Україні з культурними інституціями різних міст України як запрошена експертка і лекторка, проводила заняття в CSM на семінарі культурної критики та репортажу "Культура 3.0", відвідала найцікавіші культурні центри та музеї України, про що розповідала у своєму блозі.

Проект Lantern Procession створить живу ріку світла, мета якої – єднання людей від спільного створення об’єктів у майстерні до колективної ходи, яка на короткий момент часу змінить простір.

Процесія в супроводі музикантів гурту “Топоркестра” почнеться о 20.00 з вулиці Боричів Тік, а закінчиться на Пейзажній алеї. Організатори запрошують усіх охочих приєднатися до свята.

Джерело: Британська Рада.

Warning: session_write_close(): Failed to write session data (user). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp/sessions_php54) in /sata1/home/users/cca/www/old.korydor.in.ua/libraries/joomla/session/session.php on line 676