Вишеград запрошує на навчання

© sightseeing-prague.comvysehrad 0 Вишеградська академія культурного менеджменту (VACuM) оголошує набір слухачів. Курс триватиме 24 місяці, навчання складається із трьох періодів: осінь 2014 року ( 1-10 вересня 2014, Краків), весна 2015 року ( 9-18 березня 2015, Прага) та осінь 2015 року ( 11-14 вересня 2015, Тбілісі). Курс призначений для фахівців, які працюють у галузі культури в країнах Вишеградської групи - Чехія, Угорщина, Польща, Словаччина та в країнах Східного партнерства - Азербайджан, Вірменія, Білорусь, Грузія, Молдова та Україна.

Основні цілі навчального курсу - розвиток навичок і компетенцій у сфері культурної та громадянської політики та управління, зміцнення демократичних перетворень і місцевих спільнот, підтримка інтеграції та співробітництва між країнами Східного партнерства та ЄС.

VACuM пропонує не академічний курс, а програму для вже досвідчених професіоналів, відкритих для різноманітних проектів у галузі культурного співробітництва. Курс розроблений таким чином, що дозволяє учасникам виконувати їхні професійні завдання, розвивати професійні вміння та будувати нові зв’язки в мережі країн-учасників.

Для участі в навчальній програмі VACuM будуть відібрані 20 фахівців у галузі культури з 10 країн. Курс дозволить їм розвивати вміння та управлінські навички, необхідні як для культурного співробітництва, так і для процесів реформування в їхніх країнах.

Програма призначена для менеджерів культури з державних і приватних організацій та установ. Учасники повинні мати базові знання про європейську, національну та регіональну культурну політику та щонайменше дворічний досвід менеджменту культурних та мистецьких проектів місцевого чи міжнародного значення, а також знання англійської мови.

Кожен кандидат повинен зареєструватися на www.vacum.eu. Після реєстрації аплікант отримає доступ до онлайн-заявки. Після подачі заявки ви не зможете вносити зміни в документ.

Заявки на участь можна подавати до 15 травня 2014 року. Апліканти, яких зарахують на курс, отримають повідомлення про це 1 червня 2014 року.


Warning: session_write_close(): Failed to write session data (user). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp/sessions_php54) in /sata1/home/users/cca/www/old.korydor.in.ua/libraries/joomla/session/session.php on line 676