Ревзіна звільнено з посади комісара павільйону

© archipeople.rurevzin 7 квітня міністр культури Росії Володимир Мединський звільнив Григорія Ревзіна з посади комісара павільйону Росії на 14-й Архітектурній бієнале, що відбудеться у Венеції з 7 червня по 23 листопада 2014 року.

Як повідомив Григорій Ревзін на своїй facebook-сторінці, “А нІчого було писати про Крим! До виставки три місяці. Цікаво, що буде далі. 

В одній зі своїх статей писав, що "анексія Криму - це історичний момент з тієї причини, що починаючи з цієї точки ми можемо впевнено говорити, що наша держава застаріла. Те, що держава пішла саме на такий сценарій, означає, що вона не зуміла освоїтися в сьогоднішніх реаліях. Це означає, що ми розписалися у власній неефективності й архаїчності".

Григорій Ревзін – мистецтвознавець, архітектурний критик, історик. Був призначений комісаром російського павільйону в 2010 році. На 13-й Архітектурній бієнале у 2012 році Ревзін представляв проект “Сколково”, який уперше отримав неймовірний світовий успіх та приз – другу премію.
Цього року в російському павільйоні буде представлена експозиція московського інституту медіа, архітектури та дизайну “Стрєлка”.

Джерело: colta.rurbc.ru

Warning: session_write_close(): Failed to write session data (user). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp/sessions_php54) in /sata1/home/users/cca/www/old.korydor.in.ua/libraries/joomla/session/session.php on line 676