Культур-кооперації в CSM

donetsk 10 квітня о 19:00 у Центрі сучасного мистецтва відбудеться зустріч із куратором донецької галереї da_sein Олександром Сушинським.

Мистецький простір da_sein відкрився у Донецьку два роки тому як альтернативна локація, яка не розділяла місію та підходи платформи «Ізоляція» й запропонувала свою неформальну, гнучку, незалежну стратегію розвитку мистецького процесу в Донецьку. Сьогодні da_sein відкритий до взаємодії: спільних виставкових проектів, обміну досвідом, публічних обговорень та інших видів можливої співпраці.

Один із проектів, який щойно започаткував da_sein – це програма регулярної кооперації культурних діячів Києва та Донецька, а також митців із інших регіонів України. В рамках проекту вже відбулися зустрічі-обговорення з художницею Алевтиною Кахідзе та активісткою й критикинею Тамарою Злобіною. Мета таких обговорень – створення продуктивної дискусії та простору взаємної зацікавленості культурних діячів Сходу-Заходу, яка, ймовірно, наразі не є достатньо артикульованою.

Під час зустрічі в CSM Олександр Сушинський розповість про ключові проекти da_sein, свої кураторські стратегії, проблемні питання у комунікації з місцевою аудиторією та загалом про специфіку існування єдиного прогресивного мистецького простору в Донецьку. Зустріч відбуватиметься в форматі розмови-дискусії.


Локація da sein [да зайн] – некомерційний експериментальний простір, що відкрився наприкінці квітня 2012 року в Донецьку. Простір складається з двох рівнів: 1-рівнень – 4 зали площею 250 кв.м, 0-рівнень – підвальне приміщення 200 кв.м. З моменту відкриття простору вже було проведено близько 35 акцій, включаючи два великі міжнародні фестивалі експериментальної музики CALMiNOIZEFEST (free.improv,electro-acouxtic). Їхніми гостями були композитори з Гааги, Цюріха, Нью-Йорка, Москви, Харкова, Києва та інших міст. Інші напрямки, у яких працює локація – це перформанс, відео, фотографія, а також відкриті неформальні лекції, дискусії за участі художників, кураторів, критиків. Більше інформації про простір на сайті http://daseinart.com/

Для участі в зустрічі, будь ласка, зареєструйтеся за мейлом Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або телефоном 044 501 94 61.

Warning: session_write_close(): Failed to write session data (user). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp/sessions_php54) in /sata1/home/users/cca/www/old.korydor.in.ua/libraries/joomla/session/session.php on line 676