Зустріч із Іллею Осколковим-Ценципером

© Jason Alden1 1 1 1 1 1 1 4 квітня о 19.00 відбудеться лекція Іллі Осколкова-Ценципера "Проектування Усього. Медіа, культура, місто, бізнес".

Зустріч проводиться Центром сучасного мистецтва в приміщенні PinchukArtCentre (Освітня кімната, 5 поверх) в рамках третього модуля семінару культурної критики і репортажу «Культура 3.0», тема якого - "Культурне виробництво: “Що, як і чому” створення культурного продукту". 
 
Засновник російського видавничого дому "Афиша", Інституту архітектури, медіа і дизайну "Стрелка", автор концепції московського Парку Горького Ілля Осколков-Ценципер розповість про основи проектування подій, місць і бізнесів:

- Проектування як розповідання історій
- У пошуках питання
- Дизайнер як актор
- Form follows feeling
- Проектування agile

Ілля Осколков-Ценципер – російський дизайнер, діяч культури, медіаменеджер, підприємець, засновник і президент Інституту медіа, архітектури і дизайну "Стрелка". Закінчив ГІТІС та Університет Бургундії (Франція). У 1990 р. разом із партнерами заснував першу в СРСР Московську міжнародну художню ярмарку ART-MIF (Moscow International Fair).

Із 1993 р. працював у різних культурних виданнях, а в 1999 р. заснував видавничий дім "Афиша", де був головним редактором, а з 2007 до 2009 р. – генеральним директором. Створював журнали "Афиша", "Афиша-Мир", "Афиша-Еда", "Большой город", путівники "Афиши", сайт afisha.ru.

Ілля Осколков-Ценципер також працює в царині міських проектів. У 2004 р. створив щорічний фестиваль просто неба "Пикник Афиши", який виріс в один із найбільших у Росії музичних фестивалів, що також знайомив аудиторію з сучасним мистецтвом і вуличною культурою. У 2009 р. Ілля Осколков-Ценципер заснував й очолив інститут медіа, архітектури і дизайну "Стрелка" – некомерційний освітній заклад, який позиціонується як лабораторія ідей, сенсів, стратегій і рішень. Окрім післядипломної програми з урбаністики та інших дисциплін, пов’язаними з міськими просторами, інститут «Стрелка» видає книги про сучасні проблеми архітектури, дизайну і міського розвитку.

Одним із перших проектів, реалізованих інститутом «Стрелка» під керівництвом Іллі Осколкова-Ценципера, стала розробка концепції розвитку Центрального парку культури і відпочинку ім. Горького в Москві. Концепція базувалася на принципах відкритості, доступності та залучення до діяльності парку різних московських спільнот. Реконструкція Парку Горького отримала схвальні відгуки, а сайт The Village у 2012 р. назвав його кращим парком Москви.

З 2010 до 2012 рр. Ілля був віце-президентом Yota Group, у 2011 р. заснував у Лондоні комунікаційну агенцію "Winter".

РЕЄСТРАЦІЯ на зустріч - обов’язкова! Будь ласка, зареєструйтесь, заповнивши онлайн-анкету до 17.00 2 квітня. 

Warning: session_write_close(): Failed to write session data (user). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp/sessions_php54) in /sata1/home/users/cca/www/old.korydor.in.ua/libraries/joomla/session/session.php on line 676