Революція у фотографіях

© Андрій Горбgorb Видавництво “Основи” спільно з агентством ArtManagement готують до випуску ілюстроване видання, яке в фотографіях розповість про революційні події, що назавжди увійшли в історію України під загальною назвою #Євромайдан.

Ініціаторами проекту #EUROMAIDAN – History in the making виступили Володимир Кадигроб, Богдана Павличко та Катерина Тейлор. Головна мета видання – не тільки відтворити хронологію буремних подій 2013-2014 року за допомогою унікальних знімків, а й розкрити сутність соціального феномена, який змусив цілий світ заговорити про Україну.

Тексти в книзі будуть представлені українською та англійською мовами. Вихід #EUROMAIDAN – History in the making запланований на кінець літа 2014 року. А протягом наступного місяця будуть оголошені детальний зміст, список запрошених авторів та фотографів.

Відбір фотографій для видання триває! Свої світлини можна надсилати за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 15 квітня.

Агентство ArtManagement – перше в Україні агентство, що надає послуги менеджементу у сфері культури та мистецтва. Існує з 2009 року.

Видавництво “Основи” з моменту заснування у 1992 році спеціалізувалося на перекладах українською світової класики художньої та наукової літератури. Наразі головний напрям роботи “Основ” – видання унікальних за змістом та оформленням книжки, задуманих і створених молодими українськими авторами.

Джерело: Основи 

Warning: session_write_close(): Failed to write session data (user). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp/sessions_php54) in /sata1/home/users/cca/www/old.korydor.in.ua/libraries/joomla/session/session.php on line 676