Конкурс кураторських проектів в "Ізоляції"

DSC 9423small Платформа культурних ініціатив "Ізоляція" оголошує конкурс кураторських проектів. У конкурсі можуть брати участь тематичні проекти, що складаються з робіт українських художників. Конкурс не розглядає проекти персональних виставок, що прісвячені одному художнику. Пріоритет надаватиметься проектам, що мають чіткий тематичний фокус та складаються з робіт молодих художників, які не мають великого експозиційного досвіду. 

Для участі у конкурсі та потенційній виставці розглядаються тільки проекти, що складаються з готових робіт. Конкурс не передбачає бюджету на створення нових робіт. Кількість робіт та їх розміри повинні відповідати розмірам галереї (дивіться план галереї у додатку). 

Для участі в конкурсі необхідно надіслати наступну інформацію: 
1. Кураторський опис проекту, до якого входить тема виставки, пояснення її значущості, а також короткий опис кожної з включених в проект робіт з поясненням як саме та чи інша робота співвідноситься з темою проекту. 
2. Список робіт, до якого входить фото роботи, автор, назва, матеріал та розміри. 
3. Передбачуваний план розвішування робіт відповідно до плану галереї "Медпункт". 
4. Резюме куратора або кураторської групи. 
Всі матеріали повинні бути надіслані одним PDF файлом в послідовності, зазначеній в описі. Файл повинен бути названий наступним чином: curator's name_medpunkt. 

Куратор або кураторське об'єднання, які перемогли у конкурсі, отримають право реалізувати свій виставковий проект в галереї "Медпункт" в "Ізоляції". "Ізоляція" виплачує куратору гонорар, а також бере на себе витрати з транспортування та інсталяції робіт, дизайну та  друку супровідних матеріалів (постерів, буклетів і т. д). 

Кінцевий термін подачі заявок - 1 травня. Анонсування результатів конкурсу - 15 травня. Реалізація проекту: червень, серпень. 

Заявки надсилати на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Джерело: ІзоляціяЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">

Warning: session_write_close(): Failed to write session data (user). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp/sessions_php54) in /sata1/home/users/cca/www/old.korydor.in.ua/libraries/joomla/session/session.php on line 676