Журнал 5.6 шукає доброчинців

5-6І На платформі “Велика Ідея” стартував проект, де збирають гроші на видання нового номеру журналу “5.6” - некомерційного видання про сучасну фотографію, заснованого в 2010 році Школою фотографії Віктора Марущенка. “5.6” – один з небагатьох унікальних майданчиків, який висвітлює та аналізує процеси, що відбуваються в сучасній фотографії. Наприклад, у 2012 році журнал був присвячений Харківській школі фотографії.

“5.6” виконує важливу комунікативно-просвітницьку функцію в українському культурному середовищі, формуючи особливу фото-спільноту, а також ініціює підтримку важливих фото-подій та молодих талановитих авторів.

Колектив журналу вже має досвід краудфандингу: кошти на один із попередніх номерів були зібрані колективно – читачами журналу і всіма, кому небайдужа фотографія.

Новий номер, який готується колективом журналу “5.6”, буде присвячено альтернативному напрямку української фотографії. При цьому особливу увагу приділять молодим авторам, які зуміли впевнено заявити про себе цікавими проектами як на українській, так і на міжнародній арт-сцені. Журнал випускається обмеженим накладом і не продається в роздрібному продажу. Він поширюється переважно за підпискою, в культурних інституціях, посольствах та галереях.

Серед винагород для доброчинців, які збираються підтримати випуск нового номеру журналу – книга Девіда Лінча "Велика рибина", сертифікати на різні курси в школі фотографії Віктора Марущенка, авторський відбиток фотографа харківської школи – Романа Пятковки, фотокнига Михайла Педана та ін. Підтримати проект можна на сторінці Великої Ідеї.

Джерело: Велика Ідея

Warning: session_write_close(): Failed to write session data (user). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp/sessions_php54) in /sata1/home/users/cca/www/old.korydor.in.ua/libraries/joomla/session/session.php on line 676