Митці за Україну

ASU O-07 У мережі з’явилася міжнародна культурна ініціатива на підтримку України в умовах військової агресії з боку Росії.

Заснована у Києві онлайн-платформа Artists Support Ukraine має на меті об’єднати світову культурну спільноту заради підтримки України. Ресурс надає можливість кожному митцю, незалежно від місця перебування, висловитися на користь ідей миру та свободи.

У рамках платформи Artists Support Ukraine діячі культури можуть надіслати власні роботи або повідомлення: тексти чи відеозвернення, мистецькі твори, фотографії, плакати тощо.

Кожен охочий може завантажити з сайту візуальні матеріали та використовувати їх для вираження своєї позиції, а також підтримати рух, скориставшись теґом #supportukraine у соціальних мережах.

“Після серії про-демократичних протестів країна стикнулася з агресією з боку Росії, включаючи неочікувану окупацію Криму, ідеологічно протирічне та упереджене висвітлення подій, цензуру ЗМІ, а також відверте насильство”, – йдеться у звернені до світових культурних діячів.

Серед учасників проекту, що першими надіслали свої повідомлення та роботи: мистецька група AES+F (Росія), художники Лучезар Бояджієв (Болгарія), Фред Томаселлі (США), Артур Жмієвскі (Польща), кураторка і письменниця Овюль Дурмусогли (Туреччина/ Німеччина).

Ініціатор проекту Artists Support Ukraine - київська платформа для сучасного мистецтва Kadygrob_Taylor.

Джерело: Kadygrob_Taylor


Warning: session_write_close(): Failed to write session data (user). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp/sessions_php54) in /sata1/home/users/cca/www/old.korydor.in.ua/libraries/joomla/session/session.php on line 676