Три лекції Юрка Іздрика

-1 У суботу, 15 березня, стартує заключний блок лекцій курсу "Історія літератури в авторах і текстах", який прочитає відомий письменник, поет та культуролог Юрій Іздрик.

Усі три лекції Юрія Іздрика будуть присвячені найвідомішим українським сучасним авторам: Юрію Андруховичу, Сергію Жадану та Тарасу Прохаську. 

Субота, 15 березня. 17.00. "Тарас Прохасько: нейробіологія ландшафту"
В рамках лекції Юрій Іздрик розгляне такі питання: "Некрополь" як метатекст і художня програма; Арт-хауз естетики раннього Прохаська; "Непрості" − спроба локальної космогонії; Філософія побуту чи "одомашнена метафізика"?; Топос і традиція − маркування загальнолюдського; "Щільна проза" − аспекти неперервності тексту.

Неділя, 16 березня. 17.00. "Сергій Жадан: постколоніальна урбаністика"
Поезія як проекція психосоціального тла (аналіз ранніх поетичних творів); Компілятивні збірки Жадана − практика книжкового конструювання; Стилістика бриколажу як концептуально-ситуативний вибір; "Стипендійні road-movie" − рециклінг верлібру?; Етос колумністики Сергія Жадана.

Понеділок, 17 березня. 19.00. "Юрій Андрухович: поет у повітрі"
Злам поетичної парадигми на зламі парадигми соціокультурної; Між "Індією" та "Листами в Україну" − діапазони лексики й образів; "Від Бу-Ба-Бу до "Карбідо − еволюція поетичної репрезентації; 
Від "Рекреацій" до "Таємниці" − поет як прозаїк; Крах карнавальності? Суспільний імідж та репутація як текстовий конструкт.

"Історія літератури в авторах і текстах" − унікальний курс в рамках Вільного лекторію, на лекціях якого найвпливовіші сучасні українські письменники розповідають про найталановитіших письменників-класиків та сучасників на прикладі їхніх текстів.
 
Дивіться лекції у режимі онлайн на сайті Культурного Проекту або на сайті партнерів проекту: BeTV та ПЛАТФОРМА.

Місце проведення лекцій - дім освіти та культури "Майстер Клас", вул. Лаврська, 16 а, актова зала на 3-у поверсі.

Warning: session_write_close(): Failed to write session data (user). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp/sessions_php54) in /sata1/home/users/cca/www/old.korydor.in.ua/libraries/joomla/session/session.php on line 676