11-й фестиваль Docudays UA - про корупцію.

© "Щоденник подорожі"a diary of a journey З 21 по 28 березня у Києві проходитиме 11-й фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA. Цьогорічні покази Docudays UA об’єднані темою “Ідеорупція”. Цей новотвір від команди фестивалю розглядає корупцію як явище, настільки глибоко вкорінене в свідомості суспільства та чиновників, що спротив йому здатен спровокувати доленосні зміни в країні.

Йдеться про корупцію як тотальне порушення прав людини, адже вона неможлива без порушення права доступу до інформації, права на справедливий суд, права на свободу слова та багатьох інших прав. Фільми, які цього року увійшли в програму Docudays UA - про те, як корупційна ідеологія руйнує суспільство, і про те, що може розірвати це замкнене коло.
 
У рамках прес-конференції відбудеться відеопрезентація спеціальних програм цьогорічного фестивалю ІДЕОРУПЦІЯ, АРТДОКФЕСТ ПРЕЗЕНТУЄ, DOCU/СПРОТИВ, DOCU/ХІТИ та HOT DOCS ПРЕЗЕНТУЄ.

Із детальною програмою можна ознайомитися на сайті фестивалю. Фестиваль – неполітичний та некомерційний. Вхід на всі кінопокази – вільний.

Docudays UA – єдиний в Україні міжнародний фестиваль документального кіно про права людини, що проходить щороку впродовж останнього тижня березня у Києві. Після завершення Docudays UA традиційно презентує найкращі фільми в регіонах України у рамках Мандрівного фестивалю. Покази тривають від жовтня до грудня. У 2013 році Мандрівний Docudays UA відвідав 231 місто й містечко у 23-х регіонах України, АР Крим, містах Севастополь та Київ.
 
Організатори Docudays UA: Українська Гельсінська спілка з прав людини, Херсонська міська Асоціація журналістів "Південь", Херсонський обласний Фонд милосердя та здоров’я, Центр сучасних інформаційних технологій та візуальних мистецтв.

За матеріалами: Docudays UA.

Warning: session_write_close(): Failed to write session data (user). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp/sessions_php54) in /sata1/home/users/cca/www/old.korydor.in.ua/libraries/joomla/session/session.php on line 676