Бачити іншого: фотопроект Костянтина Стрільця

© Костянтин Стрілецьbachytyin В арт-центрі Closer 19 березня о 19.00 відкривається персональний проект Костянтина Стрільця “Бачити іншого”.

Роботи Костянтина Стрільця вирізняються увагою до несподіваних деталей та ракурсів, вони змінюють кут зору на звичні речі – його репортажі з відкриттів художніх виставок завжди перетворюються на виразні кольорові акценти, дивні рухи та захопливу композицію людських тіл у кадрі. Найчастіше об’єктом уваги фотографа стають не шедеври живопису і скульптури, а реакція глядачів, невидимий контекст, який можна зауважити лише згодом, на знімках фотографа.

“Де знаходиться межа нашого бачення? Чи бачимо ми насправді те, чого не можемо прийняти? Кого я бачу, коли вдивляюсь в чорне тло, з якого виступають обриси того, що, здається, таки є іншою людиною? Але це не я, це точно не я. Я так виглядати не можу. А якщо навіть і можу, я цього ніколи не покажу, навіть самій собі. Нас розділяє лише позиція камери і промінь світла, але і цього може виявитись достатньо, аби провести чітку межу між “я” і “вони”» - говорить про проект Костянтина Стрільця кураторка виставки Катерина Ботанова.

Костянтин Стрілець – випускник Києво-Могилянської Академії, закінчив фотошколу Віктора Марущенка, постійний автор блогів у онлайн-журналі Korydor, світлини автора публікувалися також у виданнях youreflect.me, Артюкрейн, Українська Правда, znaki.fm, “Бизнес”, 5.6.

Виставки:
Персональна виставка “Лондон. Перша виставка” (НЦТМ ім. Леся Курбаса, м. Київ, 2009), колективна виставка “1986. Два погляди” (галерея “Лавра”, м. Київ, 2011), колективна виставка “Майдан. Людський фактор” (Майдан незалежності, м. Київ, 2014), колективна виставка переможців другої національної фотопремії “Фотограф року 2013” (М17 ЦСМ, м. Київ, 2014).

Нагороди: диплом Другої національної фотопремії України “Фотограф року 2013” за перше місце у номінації “Тваринний світ” серед професіоналів.

Адреса арт-центру Closer: вул. Нижньоюрківська, 31.

Warning: session_write_close(): Failed to write session data (user). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp/sessions_php54) in /sata1/home/users/cca/www/old.korydor.in.ua/libraries/joomla/session/session.php on line 676