Березневий марафон плакатів "Ми - єдині"

jednist Ініціативна група "Страйк Плакат" разом із телеканалом 1+1 закликають художників та дизайнерів звернутися до своїх співвітчизників зі сходу, півночі, заходу, центру та півдня України з повідомленням "Ми - єдині". Мета плакатів - допомогти мешканцям різних регіонів країни зрозуміти, що попри всі відмінності, нас об'єднує спільне бажання - жити в одій, вільній і щасливій Україні.

Свої роботи можна надсилати впродовж березня на сторінку СтрайкПлакат у соціальній мережі Фейсбук.

Потрібно надати оригінал роботи з посиланням на файл для друку, щоби кожен мешканець країни міг приєднатися до ініціативи і роздрукувати плакат чи розмістити його на своїх сторінках в соціальних мережах.

Найкращі роботи, що наберуть найбільшу кількість голосів та репостів, будуть відзначені організаторами та розміщені на сайті телеканала 1+1.

Нагадаємо, що телеканал 1+1 ініціював марафон єдності "Україна єдина. Страна одна". Відомі публічні люди, громадські діячі, співаки, актори і прості українці записують звернення, у яких закликають до єдності, взаєморозуміння і миру.

Поштова скринька проекту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

За матеріалами: СтрайкПлакат

Warning: session_write_close(): Failed to write session data (user). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp/sessions_php54) in /sata1/home/users/cca/www/old.korydor.in.ua/libraries/joomla/session/session.php on line 676