Листівки з Майдану

© Тетяна Войтовичtumblr inline n1pvs2pVMk1sadrc3 У Києві стартував проект "Листівки з Майдану". У рамках мистецької ініціативи, спрямованої на підтримку постраждалих на Майдані та їхніх родин, українські художники створюють роботи для учасників протестів.

У ході проекту сучасні художники відвідують лікарні, спілкуються із людьми та працюють над мистецьким втіленням їхніх історій з Майдану, що може допомогти психологічній реабілітації та прискоренню одужання. Першими до ініціативи долучилися Лада Наконечна та Алевтина Кахідзе. 24 лютого вони відвідали Київську міську клінічну лікарню №17.

Окрім спеціально створених робіт, постраждалі отримають набори листівок із роботами митців та дизайнерів, присвячені подіям на Майдані. Ці листівки можна надіслати як звістку, опору та частку духу протестів своїм родичам, близьким та друзям до будь-якого куточка України або світу.

У рамках проекту “Листівки з Майдану” відбувається документація та поширення історій постраждалих. Через соціальні мережі, засоби масової інформації, волонтерів та сайт проекту організатори допомагають відновити втрачені контакти та надають можливість протестувальникам дізнатися про долю одне одного.

"Це та ситуація, коли митці та культурні організації мають бути поряд із глядачем. Їхня аудиторія зараз на майданах та на койках у лікарнях. Історії цих людей – це вже історія нашої країни. Це нагадування для всіх нас про те, що права людини – абсолютна цінність, і подібне більше не має повторитися в Україні", – коментує ініціатор проекту Володимир Кадигроб.

Всі охочі долучитися до проекту: художники, протестувальники в лікарнях та люди, що розшукують постраждалих, можуть звертатися до організаторів ініціативи.

Організатори: Платформа для сучасного мистецтва Kadygrob_Taylor
Сайт: postcards-from-maidan.tumblr.com

Джерело: Kadygrob_Taylor

Warning: session_write_close(): Failed to write session data (user). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp/sessions_php54) in /sata1/home/users/cca/www/old.korydor.in.ua/libraries/joomla/session/session.php on line 676