Катапульта може стати експонатом художнього музею

1342190 Музейники просять “забезпечити збереження саморобного метального пристрою як цінного історичного та художнього об'єкту для подальшої музеєфікації з метою увічнення Української Революції", ідеться у зверненні працівників. Звернення підписали генеральний директор НХМУ Марія Задорожна, представниця трудового колективу Марина Скирда, завідувачка відділу мистецтва 20-21 століття Оксана Баршинова та скульптор Валерій Кузнєцов.

За словами головної зберігачки фондів Юлії Литвинець, зброю самооборони бажано передати в НХМУ, щойно вона "перестане виконувати охоронну функцію".
Литвинець також повідомила, що музейники планують поповнити свої фонди й іншими експонатами.

Нагадаємо, що від початку загостреного протистояння на вулиці Грушевського у січні 2014 року працівники Національного музею неодноразово зверталися до влади, опозиції та громадськості з проханням захистити музей від пошкодження музею.

З матеріалами: Історична правда, НХМУ

Warning: session_write_close(): Failed to write session data (user). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp/sessions_php54) in /sata1/home/users/cca/www/old.korydor.in.ua/libraries/joomla/session/session.php on line 676