Андрухович - про Антонича та Чубая

123456 copy У вівторок, 11 лютого, у червоному корпусі КНУ ім. Тараса Шевченка стартує другий блок лекційного курсу Культурного Проекту “Історія літератури в авторах і текстах”. Цього разу про своїх улюблених авторів розповість відомий український письменник, поет і перекладач Юрій Андрухович.

11 лютого, 19.00 – лекція “Богдан-Ігор Антонич: у пошуках дому за зорею”.
"Проживши менше, ніж двадцять вісім років, поет відійшов до кращого зі світів, лишивши нам чимало запитань, або — так, здається, точніше — відчуття насиченого заледве чи не субтропічними випарами простору для припущень і домислів. Українське літературознавство відносно мало уваги приділило проблемі Антонича й інакшості чи, скажімо, Антонича як інакшого, сконцентрувавши зусилля якраз на протилежному".

12 лютого, 19.00 - лекція “П’ятикнижжя Грицька Чубая”.
"…За прикладом далеко не ходитиму: от, скажімо, я. Провчившися всі п'ять студентських років у Львові, я так і не перетнувся з ним. Ба більше – навіть і не знав про його існування десь поруч. А вийшло так, що мій рік завершення інституту для Грицька став останнім роком життя. Минуло лиш кілька місяців – і я потрапив до його недавнього товариства, до Грицькового кола. І всі ті нові друзі – поети, художники – тільки Грицька й згадували. Я торкався його вже потойбічної постаті через них, живих і вдячних йому за те, що він був…" 

Нагадуємо, що партнер курсу BeTV продовжує вести онлайн-трансляцію лекцій куру “Історія літератури в авторах та текстах”. Дивіться лекції у режимі онлайн на сайті Культурного Проекту або на сайтах партнерів проекту BeTV чи Платформа. Відвідування лекцій безкоштовне. Попередня реєстрація обов'язкова.

Warning: session_write_close(): Failed to write session data (user). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp/sessions_php54) in /sata1/home/users/cca/www/old.korydor.in.ua/libraries/joomla/session/session.php on line 676