Територія свободи в Харкові

phoca thumb l youtubelike 4-31 березня 2014 року в Харкові відбудеться дискусійно-мистецький проект “Площа Свободи”, присвячений 120-річчю класика українського авангарду Василя Єрмілова. Виставкова частина проекту відбуватиметься в Центрі сучасного мистецтва “ЄрміловЦентр”.

Головна мета проекту - надати можливість учасникам проекту реалізувати в своїх творах тему “Свободи творчості або її меж” і поставити перед собою та глядачем питання, наскільки важливою є свобода для митця? Де межа, за якою закінчується творча свобода? Учасники проекту мають намір з’ясувати, що вкладає художник у поняття творчої свободи.

“Площа Свободи” – це також спроба відповісти на питання, чи знаходить соціальне мистецтво відгук у серцях глядачів і чи мусить воно зберігати свою спрямованість? “Площа Свободи” – це територія самоусвідомлення митця та людини. Цей проект – спроба створити перехід від “Площі Свободи” до “Простору Свободи” в мистецтві та свідомості людей через створення мистецьких об’єктів.

Серед учасників та учасниць проекту - Анна Звягінцева, Артем Волокітін, Відкрита група, Добриня Іванов, Микола Рідний, Маша Куликівська, Уляна Биченкова, Назар Білик, Роман Мінін та інші. Кураторка – Оксана Коклонська.

Окрім виставкового проекту запланована низка заходів - майстер-класи з учасниками, дискусії, творча платформа відомих мистецтвознавців українського авангарду, стріт-арт акція та акція “Агіт-поїзд”.

Джерело: ЄврміловЦентр


Warning: session_write_close(): Failed to write session data (user). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp/sessions_php54) in /sata1/home/users/cca/www/old.korydor.in.ua/libraries/joomla/session/session.php on line 676