Митці навідалися до Новохатька

© Олександр Бурлакаnew-novohatko 29 січня художники й активісти Ініціативи самозахисту трудящих мистецтва провели чергову акцію під стінами Міністерства культури. Протест митців відбувся у відповідь на офіційну позицію міністра Леоніда Новохатька, озвучену на прес-конференції для журналістів 28 січня.

З приводу революційних подій, які тривають в Україні третій місяць, Леонід Новохатько висловився так: "Я думаю, що пройде певний час - і ми будемо згадувати ці події в містах і селах, у тому числі і в Києві, як якийсь недолугий сон".

У відповідь на такі заяви міністра художники провели акцію під стінами міністерства з плакатами "Недолуге спить – недолуге сниться".  

Міністр культури стурбований, що через революційні події зменшилася відвідуваність театрів і музеїв. "Оці ж неодержані доходи театрами і іншими мистецькими закладами в центрі міста вже в районі двох місяців (будем так казати) - це більше мільйона коштів. Це думаю десь 1,8 млн. коштів, які не надійшли", - зазначив міністр культури.

Нагадаємо, що 22 січня у Львові вшановували пам’ять убитого Юрія Вербицького. З цього приводу Новохатько сказав: "З Києва приїхав Національний ансамбль Вірського - приблизно 100 осіб, автобуси з декораціями, костюмами. Ну і цей концерт був відмінений, тому що там був День жалоби. Я, звичайно, теж переживаю, що так трапилося, але я кажу вам про реальний розпач закладів культури".


Warning: session_write_close(): Failed to write session data (user). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp/sessions_php54) in /sata1/home/users/cca/www/old.korydor.in.ua/libraries/joomla/session/session.php on line 676