Центр Курбаса відмовився працювати з Арсеналом

antrakt n Національний центр театрального мистецтва ім. Леся Курбаса відмовився презентувати в Мистецькому Арсеналі виставу "Ричард після Ричарда" та тематичну лекцію про український театральний авангард в рамках виставки робіт Вадима Меллера.

В офіційній заяві НЦТМ ім. Леся Курбаса йдеться про неможливість співпрацювати з Арсеналом після ситуації, яка склалася довкола виставки "Велике і Величне" у липні 2013 р. Нагадаємо, що напередодні візиту Віктора Януковича до інституції відбувся акт цензури та вандалізму, коли директор Наталія Заболотна знищила роботу Володимира Кузнєцова "Страшний суд".

Центр Курбаса публічно погодився із заявою Ініціативи самозахисту трудящих мистецтва: організовуючи виставку, яка стала частиною святкування 1025-річчя хрещення Русі, Мистецький Арсенал "проявив себе як провладна ідеологізована установа та інструмент імітації культурного процесу" та посприяв клерикалізації суспільства.

За матеріалами: Центр Курбаса

Warning: session_write_close(): Failed to write session data (user). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp/sessions_php54) in /sata1/home/users/cca/www/old.korydor.in.ua/libraries/joomla/session/session.php on line 676