Non Stop Media-7 приймає заявки

1551745 454622511306392 1911239199 n Харківська муніципальна галерея оголошує конкурс 7-го фестивалю молодіжних проектів Non Stop Media.
1-13 квітня 2014 року відбудеться 7-й фестиваль молодіжних проектів Non Stop Media.

Non Stop Media – VII акцентує увагу на своїй освітній складовій. Переможці конкурсу стануть учасниками тижневого воркшопу під керівництвом визнаних майстрів сучасного мистецтва – Сергія Браткова (Харків/Москва), Кирила Преображенського (Москва) та Ігоря Гусєва (Одеса).

Процедура відбору передбачає, що кожен майстер обирає семеро молодих авторів, у співавторстві з якими по закінченню тижня роботи презентує груповий проект. Таким чином, основну програму фесту складуть 3 групових проекти за участю 21 молодого автора. Завдяки цьому зберігається цілісність наданого візуального ряду фінальної виставки фестивалю.

Головне завдання фестивалю Non Stop Media, за словами організаторів, - "стимулювати молодих авторів та авторок до проектної творчості в руслі сучасного мистецтва". В конкурсі пріоритети надаються проектному мисленню і професіональній реалізації ідей, новаторству, подоланню табу (художніх, соціальних і т.д.), заохочується наявність сучасної художньої мови. Автор має продемонструвати вміння реалізовувати проекти з чіткою концепцією та внутрішньою логікою.

До 15 лютого на конкурс приймаються художні проекти в будь-якій техніці (від традиційного живопису до нових медіа) і будь-якої тематики. Заявки можуть подавати автори до 30 років. Приймаються нові проекти, які не демонструвалися раніше.

Для участі в конкурсі авторам потрібно надати заповнену анкету та ілюстративний матеріал. Заявки слід надсилати на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., в полі "тема" зазначати назву проекту.

За матеріалами: mgallery.kharkov.ua

Warning: session_write_close(): Failed to write session data (user). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp/sessions_php54) in /sata1/home/users/cca/www/old.korydor.in.ua/libraries/joomla/session/session.php on line 676