Відкрита лекція Ліз П'ю

© manchestereveningnews.co.ukC 71 article 1526263 image list image list item 0 image-655186 24 січня (п’ятниця) о 19.00 у конференційній залі Goethe-Institut в Україні відбудеться лекція Ліз П’ю “Креативна економіка як рушій для трансформації спільнот”. Лекція Ліз П’ю продовжує відкриту програму Семінару культурної критики і репортажу “Культура 3.0″. 24 – 26 січня відбудеться другий модуль семінару “Креативна економіка: смак грошей”.

У лекції йтиметься про те, як культура може бути рушієм для трансформації спільнот, як художні стратегії можуть упливати на моделі розвитку міст. Ліз П’ю розгляне економічний аспект мистецьких проектів і стратегії побудови сталої креативної економіки. Приклади діяльності “Walk the Plank”, художників, кураторів і продюсерів Великобританії, а також досвід Ліверпуля, Манчестера та Ньюкасла покажуть, як політика підтримки креативної економіки стимулювала чи сповільнювала формування урбаністичних ландшафтів у Великобританії.

Ліз П’ю – продюсерка й співзасновниця компанії Walk the Plank, однієї з провідних культурних організацій у Великобританії, які працюють у публічному просторі. Протягом 15 років працювала над національною програмою гастролей плавучого театру на баржі “MV Fitzcarraldo”. Її компанія забезпечила проведення культурних подій у місті Деррі-Лондондеррі, коли воно отримало статус “міста культури” в 2013 році.

Ліз П’ю вивчала театральну справу в Університеті Манчестера і відтоді працює з постіндустріальним культурним ландшафтом північно-західної Великобританії – з інституціями на кшталт Royal Exchange Theatre, фестивалями, як от Единбурзький міжнародний фестиваль Fringe, окремими митцями та незалежними культурними організаціями. Викладала в різних університетах і коледжах – від Manchester Metropolitan University і Liverpool John Moores University до LIPA(Liverpool Institute of Performing Arts).

Співпрацює як продюсерка з Festival Number 6 (здобув нагороду за кращий новий фестиваль у 2012 році) і Hull’s Freedom Festival, різноманітними платформами, що пропонують можливість для конструктивного обміну між художниками та новими аудиторіями. Входить до правлінь Xtrax, NW street arts agency; and Blackpool’s Creative People & Places project, The Playground of Wonders. У Києві перебуває з жовтня 2013 року на запрошення British Council в Україні. У межах піврічного контракту консультує організацію, зокрема щодо розвитку співпраці між британськими та українськими культурними інституціями та фандрейзингу.

Лекція відбуватиметься англійською мовою з перекладом на українську. РЕЄСТРАЦІЯ на лекцію є обов’язковою! Будь ласка, зареєструйтесь за мейлом Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або телефоном 044 501 94 61.

Адреса: Goethe-Institut в Україні, вул. Волоська 12/4, 4 поверх.

Лекція відбувається у партнерстві з British Council в Україні за дружньої підтримки Goethe-Institut в Україні.

Warning: session_write_close(): Failed to write session data (user). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp/sessions_php54) in /sata1/home/users/cca/www/old.korydor.in.ua/libraries/joomla/session/session.php on line 676