Сучасники про класиків

історія літератури для користування З 1 лютого до 17 березня в рамках вільного лекторію Культурного Проекту проходитиме масштабний 11-лекційний курс "Історія літератури в авторах і текстах".

Під час лекцій курсу сучасні українські письменники - Юрій Андрухович, Тарас Прохасько, Юрій Іздрик та Оксана Забужко  - розкажуть про найцікавіших письменників-класиків та сучасників на прикладі їхніх текстів.
 
Культурний Проект об’єднав одразу кілька лекторів, кожен з яких може вважатися знаковою постаттю для сучасної української культури. Вони познайомлять слухачів зі своїми улюбленими авторами та творами, а також розкажуть, чому їх варто читати сьогодні.

Оксана Забужко прочитає три лекції про Тараса Шевченка, Лесю Українку та Юрія Шевельова. Героями лекцій Юрія Андруховича стануть поети Богдан-Ігор Антонич та Грицько Чубай. Тарас Прохасько розповість про творчість Ірини Вільде, Осипа Турянського та Олега Лишеги. Завершиться письменницький курс лекціями Юрія Іздрика про літературний шлях Сергія Жадана, Юрія Андруховича і Тараса Прохаська. 
 
Унікальною можливістю для слухачів лекторію стане сформований список літератури для прочитання й осмислення. 

Вхід на безкоштовні лекції — за списком попередньої реєстрації. Кількість місць обмежена. 

Більш детальну інформацію та розклад лекцій можна отримати на сайті Культурного Проекту.

Warning: session_write_close(): Failed to write session data (user). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp/sessions_php54) in /sata1/home/users/cca/www/old.korydor.in.ua/libraries/joomla/session/session.php on line 676