З Новим 2014 роком!

yalinka copy 1 Дорогі друзі! Вітаємо вас із новорічними святами. Бажаємо вам здійснення найсміливіших мрій, нових знань про себе й світ, нових контактів та міцних дружніх зв’язків. Нехай цей рік стане роком справжніх змін. 

У 2013 році автори та авторки журналу Korydor писали про найважливіші події та явища в культурі – про масштабну колективну виставку українських художників у Варшаві “Українські новини", репортажі про Венеційську бієнале, виставку "Місце зустрічі" й “Турбореалізм” у Донецьку, Конгрес рисувальників у НХМУ, виставковий проект Нової художньої школи, III Одеську бієнале, конфлікт в “Арсеналі”, ретроспективу Бориса Михайлова в Харкові та багато іншого.

2013 рік приніс Korydor’у віру в спільні зусилля: завдяки підтримці друзів – письменників, художників, видавців, партнерів і приятелів понад 200 людей на “Спільнокошті” переказали гроші для розвитку нашого онлайн-видання. Завдяки успішній краудфандинговій кампанії Korydor зміг продовжити своє життя, активно включитися в суспільні події країни й провести марафон критичних статей зі спецтеми “Євромайдан”, поновити англомовну версію сайту, залучити десятки цікавих авторів у створення інтелектуального тла сьогодення.

Загалом за рік, згідно зі статистикою Google Analytics, на сторінках Korydor’a побувало понад 68 тисяч унікальних відвідувачів. Аудиторію журналу складають 45.8% жінок і 54.15% - чоловіків, 61% читачів і читачок – віком від 18 до 34 років.

Разом із нашими партнерами – “Культурним Проектом” - ми започаткували новий розділ “Освіта й інновації”, де пишемо про найцікавіші тенденції в царині освіти, про неформальну освіту та методи (само)освіти. Ми також розпочали семінар культурної критики та репортажу “Культура 3.0”, перший модуль якого відбувся наприкінці листопада.

Знаємо, що в новому 2014 році на нас чекає не менше цікавої роботи й складних тем. Віримо у вашу підтримку й інтерес. Будьмо разом!

До зустрічі 13-го січня!

Ваш “Korydor”

Warning: session_write_close(): Failed to write session data (user). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp/sessions_php54) in /sata1/home/users/cca/www/old.korydor.in.ua/libraries/joomla/session/session.php on line 676